půjčky

Porotkyně Tatiana Drexler

2. 10. 2008 Čt 22.43 od anonymní uživatel | Porota
drexler

Sympatická profesionální tanečnice, trenérka a porotkyně narozená ve znamení Vodnáře bude zastupovat ženské pohlaví v porotě StarDance podruhé.

Tatiana má za sebou celou řadu tanečních úspěchů. Několikrát byla mistryní Slovenska, devětkrát se objevila na finále mistrovství Německa a probojovala se dokonce i na semifinále mistrovství světa profesionálů. Ráda si povídá s kamarádkami, miluje vaření, matematiku a detektivky.

46 komentářů (1. 11. 2008)

Porotce Zdeněk Chlopčík

2. 10. 2008 Čt 22.42 od anonymní uživatel | Porota
chlopcik

Dvojnásobný mistr České republiky v latinskoamerických tancích a deseti tancích, trenér a mezinárodní porotce je v porotě StarDance největší stálicí.

Zdeněk se narodil ve znamení Vodnáře a mezi jeho největší koníčky patří kromě tance ještě sport a vaření. Jeho oblíbené motto, kterým se řídí, zní: „Nenervuj se kvůli hloupostem a prožij si naplno každý den.“ Jak bude hodnotit letošní taneční výkony po zkušenosti z předchozích dvou řad? „Budu mnohem více klást důraz na charaktery jednotlivých tanců, vzájemnou souhru obou partnerů a pohybové vyjádření hudebního podkladu.

99 komentářů (1. 11. 2008)

Porotkyně Leona "Qaša" Kvasnicová

2. 10. 2008 Čt 22.41 od anonymní uživatel | Porota
kvasnicova

Nováčkem v naší porotě bude letos zkušená tanečnice a choreografka narozená ve znamení Kozoroha.

Na několika zahraničních prestižních školách studovala klasický i jazzový tanec. V současnosti se specializuje především na street funk. Mezi její koníčky patří například běhání nebo jízda na skútru. Nabídku do poroty StarDance přijala hned z několika důvodů: „Ráda spolupracuji na všem, co má smysl a týká se tance a taky poznávám ráda nové lidi.“ StarDance se jí líbí především proto, že propaguje taneční umění, které patří u nás k nejméně vyzdvihovaným.

111 komentářů (27. 10. 2008)

Porotce Jaroslav Kuneš

2. 10. 2008 Čt 22.26 od anonymní uživatel | Porota
kunes

Čtvrtým porotcem bude letos ve StarDance miláček televizního publika z první řady této show, narozený ve znamení Berana.

Mezi jeho koníčky patří tenis, jachting, český humor a mezilidské vztahy. Za svůj největší životní úspěch považuje fantastické kamarády, rodinu a neutuchající pocit svobody. Tanec pro něj dle jeho vlastních slov znamená doživotní setrvání na rozhraní období dospívání a ranné dospělosti. Jarda otevřeně přiznává, že nabídka do poroty StarDance velmi příjemně pohladila jeho ego.

44 komentářů (3. 10. 2008)

Pravidla soutěže StarDance 3

2. 10. 2008 Čt 22.21 od anonymní uživatel | Porota

Třetí řada taneční show StarDance III má stejná pravidla jako řady předchozí.

Do soutěže vstupuje opět osm profesionálních tanečníků a tanečnic standardních a latinskoamerických tanců, kteří utvoří taneční dvojice s osmi celebritami. Všech osm tanečních párů se utká ve vyřazovací taneční soutěži.

Vítězný pár bude opět korunován jako Král a Královna tanečního parketu a získá vítěznou trofej.

10 komentářů (12. 11. 2008)

Pokračuj: 1-5 Nahoru na archiv
Cestujete-li do zahraničí, je dobré si předem uzavřít cestovní pojištění a vydělat na dovolenou můžete například pomocí letní brigády. úřad práce plastová okna ceník reiffeisenbank nebankovní půjčky bez registru Jízdní řády Dovolená léto 2009 silvestr na horách Půjčky bez registru ihned Konsolidace půjček úvěrů povinné ručení 2009 Povinné ručení axa Povinné ručení čpp povinné ručení wustenrot dovolená u moře léto 2009 půjčky bez registru ihned JAHODA JOBS, práce online