půjčky

Standardní tance

2. 10. 2008 Čt 22.16 od anonymní uživatel | Tance

logo_mix Představení tanců Walz, Tango, Valčík, Slowfoxtrot a Quickstep

WALTZ

Tento romantický tanec se vyvinul ve dvacátých letech z amerického tance boston. Přirovnává se k procházce mladičkého zamilovaného páru parkem. Často se tančil jako tanec na rozloučenou, který zamilované ještě více roztouží. Charakteristickým krokem je přísun ve třetí době, který umožňuje párům zdvihnout se na špičky, ze kterých se pak mohu v dalších krocích lehounce a pomalinku snášet. K největším vynálezům na tanečním parketě patří waltzové otáčky o 3/8, které umožňují diagonální pohyb a napojování otáček vpravo a vlevo. Waltz je oblíbeným tancem Marka Ebena, Jany Doleželové nebo Bohouše Josefa. Podle Jana Ondera a Jana Klimenta je taneční laiky nejlehčí naučit právě waltz.

54 komentářů (5. 10. 2008)

Latinskoamerické tance

2. 10. 2008 Čt 22.13 od anonymní uživatel | Tance
logo_mix

Představení tanců Samba, Cha-Cha, Rumba, Paso Doble, Jive

SAMBA

To je tanec, který je nerozlučně spojen s karnevaly a jejich kolébkou Rio de Janeirem. Samba má kořeny v afrických rituálních tancích, z nichž převzala nejen jejich vášeň a živočišnost, ale i melancholii a tančení do úplného vyčerpání. Typické je zhoupnutí v kolenou a v pánvi, ale také rozechvívání zadečku tanečnic a ramen jejich partnerů v neuvěřitelných rytmech hraných na exotické bicí nástroje. Samba je oblíbeným tancem Lenky Tvrzové a Michala Kostovčíka. Nejvíce se na ni těší Zuzana Norisová. Její taneční partner Jan Kliment má mnohem radši ostatní latinskoamerické tance. Respekt ze samby má Michal Necpál.

104 komentářů (4. 10. 2008)

Pokračuj: 1-2 Nahoru na archiv
Cestujete-li do zahraničí, je dobré si předem uzavřít cestovní pojištění a vydělat na dovolenou můžete například pomocí letní brigády. úřad práce plastová okna ceník reiffeisenbank nebankovní půjčky bez registru Jízdní řády Dovolená léto 2009 silvestr na horách Půjčky bez registru ihned Konsolidace půjček úvěrů povinné ručení 2009 Povinné ručení axa Povinné ručení čpp povinné ručení wustenrot dovolená u moře léto 2009 půjčky bez registru ihned JAHODA JOBS, práce online