půjčky

Moderátorka Tereza Kostková

2. 10. 2008 Čt 22.50 od anonymní uživatel | Moderátoři
tereza_kostkova

Když jste začínala před dvěma lety s taneční show StarDance, napadlo vás, že budete po dvou letech moderovat třetí řadu? Znělo by krásně vizionářsky, kdybych řekla, že napadlo. Občas se dá běh událostí odhadnout. Právě u StarDance jsem tohle tušení neměla. No a vida? Jsme u trojky a já doufám, že magické.

87 komentářů (2. 11. 2008)

Moderátor Marek Eben

2. 10. 2008 Čt 22.47 od anonymní uživatel | Moderátoři
marek_eben

Čím si vysvětlujete přetrvávající oblibu StarDance? Já myslím, že za úspěch StarDance z velké části může samotná krása společenského tance. To je opravdu půvabná záležitost a v kombinaci s atraktivitou soutěžících celebrit pak ještě získá kus napětí. Noblesních a krásných disciplín je na obrazovce bohužel čím dál méně. Možná proto se po nich lidem stýská. V Anglii už běží snad šestá řada a Bruce Forsyth, který to moderuje, oslavil sedmdesátku.

128 komentářů (16. 10. 2008)

Pokračuj: 1-2 Nahoru na archiv
Cestujete-li do zahraničí, je dobré si předem uzavřít cestovní pojištění a vydělat na dovolenou můžete například pomocí letní brigády. úřad práce plastová okna ceník reiffeisenbank nebankovní půjčky bez registru Jízdní řády Dovolená léto 2009 silvestr na horách Půjčky bez registru ihned Konsolidace půjček úvěrů povinné ručení 2009 Povinné ručení axa Povinné ručení čpp povinné ručení wustenrot dovolená u moře léto 2009 půjčky bez registru ihned JAHODA JOBS, práce online